Bizi Arayın: +90 212 249 94 97


Tercüman Hostesi

TERCÜMAN HOSTES

 

Tercüman Hostes, daha yeni yeni popülerlik kazanan bir meslek olup, fuarlarda ve benzer etkinliklerde büyük talep gösterilen bir hizmettir. Tercüman Hosteslik, adından da anlaşılacağı üzere hem tercümanlık hem de hostesliği birleştiren yepyeni bir branştır.

Firmaların fuar alanlarında açmış oldukları standlarda görev alan Tercüman Hostesler, yabancı misafirler ve firma yetkilileri arasında köprü görevi görmektedirler. Bilmediği dillerde firma sahiplerine yardımcı olan, tercümanlık hizmeti veren, dış görünüşü ile dikkat çekici, misafirlerin gözüne hitap eden, aynı zamanda ikramlık hazırlaması ve sunumunda da yardımcı olan görevlilerdir.
İstanbul Tercüman Hostesi

Tercümanlık vazifesini yerine getirmek, anlık çeviri yapmak çok zor olduğundan, Tercüman Hostesler titizlikle seçilmektedir. Firmanın imajını zedelemeyecek, mümkünse ilgili dillerin eğitimini üniversite düzeyinde almış olan, zeki, çabuk kavrayan, duyduğunu hemen çevirebilen, güleryüzlü ve dış görünüşü ile beğeni kazanan insanlar tercih edilmektedir.

Tercüman Hostes kadromuz, talebe göre şekilleniyor olsa da, şu an için İngilizce Tercüman Hostes, Almanca Tercüman Hostes, Rusça Tercüman Hostes ve daha pek çok dilde çeviri yapabilen ekip arkadaşlarımız mevcuttur.

İzmir Tercüman Hostesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*