Bizi Arayın: +90 212 249 94 97


Fuar Hostesi

FUAR HOSTESİ

Fuar alanlarında kiralamış olduğunuz standınızı, ofisiniz gibi düşünün. Ofisinizin temel taşı, elbette asistanınızdır. Fuar Hostesi de sizin fuar sürecinde asistanınız olacaktır. Başlıca görevi, müşterileri ve ziyaretçileri güleryüzle karşılamak, standın düzen ve tertibine dikkat etmek, misafirlere ikramda bulunmak, sorulan sorulara yanıt vermek ve firma imajını temsil etmektir.

Tıpkı ofisteki sekreteriniz gibi, standınızın ziyaretçilerinin bilgilerini kaydetmek de, isteğiniz doğrultusunda hostesin görevidir.

Stand hostesliğinde olmazsa olmaz denilebilen kriterleri yukarıda saydık. Bunun dışında firmaların isteği doğrultusunda şekillenen yeni kriterler ortaya çıkmaktadır. Yabancı dil düzeyi, eğitim seviyesi, fiziksel yapı, giyim tarzı gibi talepler, firma sahiplerince önceden ilgili hostese iletilmiş olmalıdır. Firmaların katılmış oldukları fuar, kongre ve benzeri organzasyonlarda en önemli yardımcıları olan Fuar Hostesleri, Afro Ajans titizliği ile seçilmekte ve firmanın profiline en uygun adaylar gönderilmektedir.

İstanbul Fuar Hostesi, Ankara Fuar Hostesi , İzmir Fuar Hostesi , Antalya Fuar Hostesi Adana Fuar Hostesi  ve bir çok ilerimizde başarili organizasyon ve fuar hostesliği yapmış ajans…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*