Bizi Arayın: +90 212 249 94 97


Fotomodel

FOTOMODEL

Ürün tanıtımı, sanat çekimleri gibi pek çok etkinlikte objektif karşısında kendisinden beklendiği gibi etkili ve dikkat çekici biçimde poz verme yeteneğine sahip kişilere fotomodel yada kısaca model denir. Modellerin tüm vücutlarını kullanarak poz verdikleri gibi, kısmi olarak da poz vermeleri gerekir. Örneğin bir ayakkabı firması sadece ayak modeli ararken, bir kozmetik firması ise ellerle ilgili bir ürününün tanıtılmasını isterken sadece el modeli kullanılmasını isteyebilir. Bunların tamamı da yine modellik kapsamına girmektedir.

Model olabilmek için, tıpkı mankenlikte olduğu gibi belli başlı fiziksel şartları taşımak gerekir. Bunun yanı sıra fotojenik bir yüz de aranan özellikler arasındadır. Bir manken, isterse dünyanın en yakışıklı erkeği yada en güzel kadını olsun, fotoğraflarda istenilen etkiyi yaratamıyorsa tercih edilmeyecektir.

Afro Ajans, kurulduğu günden bu yana firmaların talepleri doğrultusunda ideal modellerin temini için çalışmaktadır. Firmaların yeni yüzleri ile tanışmalarında aracılık eden Afro Ajans, bünyesinde barındırdığı adayların eğitimleri ile de yakından ilgilenmektedir.

Gerekli şartları taşıdığınızı düşünüyor ve profesyonel dünyaya adım atmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Fotomodel
Türkiyenin en iyi Fotomodel ve mankeni

1.Fotomodel

İzmir Fotomodel

2.İzmir Fotomodel

Adana Fotomodel

3.Adana Fotomodel

Fotomodel olmak isterseniz bizimle iletişime geçiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*